Kategorie gier

Gry online

Defend Your Castle Defend Your Castle    Grano: 1331 razy   

Chroń swoją twierdzę przed nadciągającymi hordami. Jedynym sposobem jest... upuszczanie ich z wysokości na ziemię. Ta gra wciąga...

Pee Ball Pee Ball    Grano: 1397 razy   

Używaj guzika do podnoszenia piłki w celu uniknięcia przeszkód. Uzupełniaj płyny... Gra toaletowa:)

Monster! Monster!    Grano: 1239 razy   

Twoim zadaniem jest uratowanie jak największej liczby tonących przed morskim potworem. Jak to zrobić? Po prostu rzuć im koło ratunkowe.

Capture The Flag Capture The Flag    Grano: 1196 razy   
Graj o wynik

Twoim celem w grze jest dotarcie do flagi nieprzyjaciela oraz powrót z nią do swojej bazy.

Strzelaj wolne - Freekick Fusion Strzelaj wolne - Freekick Fusion    Grano: 17553 razy   

Świetna gra sportowa - strzelaj wolne z różnych pozycji, wybierz siłę i podkręcenie. Jeśli będziesz kolejnym Beckhamem to awansujesz do wyższych lig i podbijesz świat:)

Na łyżwach - Ice rink Na łyżwach - Ice rink    Grano: 15159 razy   

Lodowisko, łyżwy i Ty. Przejedź przez wszystkie bramki w wyznaczonej kolejności. Uważaj na złośliwych kibiców rzucających śnieżkami:)))

Baseball Baseball    Grano: 1914 razy   
Graj o wynik

W tej grze Twoim zadaniem jako pałkarza jest zdobycie jak najwięcej homerunów - to znaczy musisz tak uderzyć piłkę aby wyleciała poza boisko. Tylko za takie uderzenie przyznawane są punkty.

Rzut oszczepem Rzut oszczepem    Grano: 2332 razy   

Rzut oszczepem - rozpędź się strzałkami (lewo + prawo) i rzuć jak najdalej (spacja).

Barz Barz    Grano: 2194 razy   
Graj o wynik

Ułóż klocki tak aby utworzyły poziomą albo pionową linię - wtedy dana linia zniknie. Interesująca gra logiczna.

Klejnoty - Jewel Quest Klejnoty - Jewel Quest    Grano: 5828 razy   

Dopasuj do siebie po trzy klejnociki w rzędzie lub kolumnie - dopasowane klejnoty znikną, a pola, w których się znajdowały zamienią się na kolor złoty. Twoim celem jest zamienienie całej planszy na złotą - może być ciężko - czas leci...

Way of an idea Way of an idea    Grano: 2141 razy   

Znakomita gra logiczna, w której Twoim zadaniem jest narysowanie kredą na tablicy (tak, tak, takiej jak w szkole:) lini, które rozwiążą problem dotarcia jabłka do celu (czyli głowy Einstaina). Gra ma wiele poziomów i jest mocno uzależniająca...

Bug Bug    Grano: 1520 razy   
Graj o wynik

Sterując małym robaczkiem, umieść w wyznaczonych miejscach pomarańczowe kulki.

Fire@will Fire@will    Grano: 1306 razy   

Jesteś amatorem w strzelaniu? Nic nie szkodzi. Tym razem nawet amator może wziąć udział w naszej zabawie. Zadanie jest dość proste - musisz wycelować do odpowiedniej tarczy.

Balloon Hunter Balloon Hunter    Grano: 1616 razy   
Graj o wynik

Turniej łuczniczy, w którym Twoim zadaniem jest strzelanie do fruwających na wietrze balonów. Zestrzel jak najwięcej z nich!

Mała pszczółka - Honey Gun-y Mała pszczółka - Honey Gun-y    Grano: 3208 razy   

Dziwne latające poczwary atakują terytorium małej uśmiechniętej pszczółki. Hmmm... na szczęście nie jest ona bezbronna. Pomóż jej zabrać wrogom jak najwięcej miodu.

Tiny Combat 2 Tiny Combat 2    Grano: 1796 razy   

Chroń bazę przed atakiem wroga. Nadciągające jednostki stają się coraz mocniejsze - żołnierze, wozy opancerzone, czołgi...

Ball Trap Ball Trap    Grano: 2914 razy   

Zadaniem w grze jest umieścić w odpowiednich miejscach odpowiednie kuleczki czerwone w czerwonym kwadracie niebieskie w niebieskim, by tego dokonać sterujemy małym otworkiem w ścianie łączącym dwie przestrzenie.

Love Be Your Energy Love Be Your Energy    Grano: 1350 razy   

Biegaj przez kolejne poziomy i zbieraj koleżanki dla bohatera tej gry.

Red Block Red Block    Grano: 1883 razy   

Powstrzymuj czerwony kwadracik od zetknięcia się z niebieskimi tak długo jak tylko się da.

Zaparkuj ciężarówkę - Truck parking Zaparkuj ciężarówkę - Truck parking    Grano: 12250 razy   

Gra parkingowa. Zaparkuj ciężarówkę w wymaganym miejscu. Wymaga to precyzji...

MiniClip Rally MiniClip Rally    Grano: 4100 razy   

Wyścigi przyszłości, mega super szybkie trzy pojazdy do wyboru, zróżnicowane trasy - moc emocji oraz niezapomnianych wrażeń. Jeżeli lubisz dreszcz emocji jest to pozycja dla Ciebie.

Stay The Distance Stay The Distance    Grano: 2517 razy   

Czy brałeś kiedyś udział w wyścigu konnym? Jeżeli nie to teraz masz taką możliwość. Nie daj szans Twoim przeciwnikom i pokaż prawdziwą klasę. W grze użwasz jedynie strzałek na klawiaturze.

Górski pojazd Górski pojazd    Grano: 11197 razy   

Ten pojazd wykracza poza pojęcie normalnego wehikułu. Jest to gąsienicowy pojazd medyczny, a Ty jako jego operator musisz odwieźć pacjenta do szpitala... Warunki jazdy ekstremalne:) Możliwości pojazdu niesamowite:) Fajne sterowanie hydraulicznym połączeniem pomiędzy pojazdem a przyczepką (góra, dół). Osobne hamulce dla części przedniej (x) i tylnej (z). Wykorzystuj beczki oraz pudła - czasami trzeba jest przestawić lub przewieźć... Fajne.

Knight Rider Knight Rider    Grano: 3063 razy   

Gorący pościg za podejrzanym w grze opartej o serial Knight Rider.

Magic Balls Magic Balls    Grano: 2321 razy   

Strzelaj odpowiednim kolorem kuleczek w już znajdujące się na planszy. Jeżeli dobierzesz odpowiedni kolor, grupa piłeczek znika, a Ty otrzymujesz punkty.

Kopalnia klejnotów Kopalnia klejnotów    Grano: 4640 razy   

Zdetonuj grupki trzech (lub więcej) takich samych kamieni szlachetnych. Nie pozwól aby dostawy z kopalni zapełniły magazyn. Gra stara jak świat ale wciąż wciągająca.

Wąż - Veggie Snake Wąż - Veggie Snake    Grano: 4664 razy   

Kolejna wersja gry, która podbiła świat:) - wąż tym razem zbiera warzywka. Dodatkową atrakcją jest możliwość robienia własnych poziomów.

Baby Pacman Baby Pacman    Grano: 2641 razy   
Graj o wynik

Klasyczny pacman w odsłonie dla dzieci...

Towel Fighter Towel Fighter    Grano: 3054 razy   

Parodia sumo. Dwóch mięsistych i małych ludzi próbuje swoich sił w dyscyplinie sportowej, w której więcej sadełka znaczy mieć większe szanse na wygraną. Być może ten sport będzie Twoim przeznaczeniem?

Kill the Boss Fight Game Kill the Boss Fight Game    Grano: 5064 razy   

Gra bijatyka w stylu matrix. Tylko te ludziki jakieś takie patyczkowate. Ale ruchy mają zabawne.

Święty Patryk - St PATTACK Święty Patryk - St PATTACK    Grano: 9882 razy   

Legenda głosi, że Święty Patryk cudownie ocalił Irlandię od plagi węży. W tej grze musisz pokonać węże... i jeszcze kilka innych kreatur:) Zbieraj złoto od karzełków i podążaj dalej aż do ostatecznej rozgrywki z bossem...

Street Fighter II - Champion Edition Street Fighter II - Champion Edition    Grano: 7504 razy   

Tej gry online chyba nie trzeba nikomu przedstawiać? Popularny Street Fighter z automatów - teraz w wersji flash! W tej edycji bohaterami są Ryu, Ken, Honda, Chun-li, Blanka, Guile, Zangief, Dhalsim, Balrog, Vega, Sagat oraz M.Bison. Pomiędzy kolejnymi pojedynkami dostępne są mini gierki (rozwalanie samochodu, beczek...). Sterowanie strzałkami oraz: S, D, F do ciosów ręką i X, C, V do kopnięć. Sterowanie można również zdefiniować samemu w opcjach gry.

Wojna o miasta - CityCraft Wojna o miasta - CityCraft    Grano: 6697 razy   

Wybierz jedno - lub więcej miast - i zaatakuj siedziby wroga. Z miasta wyjdzie połowa Twoich wojowników. Aby przyspieszyć tworzenie nowych wojowników możesz podnosić poziom miast. Proste, fajne i wciągające:)))

Epic War 2 Epic War 2    Grano: 4930 razy   

O tej grze online przeczytałem gdzieś, że ma to być takie Age of War 2... ale chyba się coś komuś pomyliło. Owszem, jest to całkiem fajna defnsówka ale z Age of War nie ma nic wspólnego. W skrócie mówiąc: na świecie są trzy rasy ludzie, elfy i orki. Czy dasz radę zwyciężyć?.... oczywiście, że tak:D

Uwaga - gra dość duża... 12 mb więc chwilkę się wczytuje.

Age of War 2 Age of War 2    Grano: 204278 razy   

Age of War - to już klasyka gier online. Age of War 2, które właśnie znalazłem to godny następca części 1. Fajna grafika, rozwinięte możliwości wojskowe - nowe jednostki w epokach oraz podzielenie jednostek na różne typy i różne możliwości ich doskonalenia. Jak dla mnie GRA REWELACJA i 10/10.
Jeśli gra ładuje się wolno możesz spróbować tutaj: Age of War 2.

Poprowadź biznes - Youda marina Poprowadź biznes - Youda marina    Grano: 6662 razy   

Znakomita gra strategiczno ekonomiczna. Twoim zadaniem jest zbudowanie od podstaw portu - mariny obsługującej ruch morski. Z początku gościsz jedynie małe łódeczki ale rozwijając doki, budując coraz to nowsze atrakcje (hotele, bary itd) możesz ściągnąć nawet transatlantyk:) Świetna gierka!

Małpka - Monkie Małpka - Monkie    Grano: 8296 razy   

Małpka skacze po gałęziach w dżungli. A Ty masz za zadanie pomóc jej dotrzeć jak najdalej. Klikaj myszką aby uchwycić się gałęzi.

Wielkanocny zajączek - Easter Bunny Wielkanocny zajączek - Easter Bunny    Grano: 5827 razy   

Poprowadź Wielkanocnego zajączka przez kolejne poziomy, na których pomożesz my zebrać kolorowe pisanki. Twoim zadaniem w tej Wielkanocnej grze jest głównie skakanie (spacja) przez przeszkody pojawiające się na drodze naszego bohatera.

Kolorowanka samochodu Kolorowanka samochodu    Grano: 4109 razy   

Pokoloruj to przepiękne auto. Wybierz kolor i pomaluj właściwe części auta. Możesz również zapisać lub wydrukować swoje dzieło!

Pokaz Delfinów Pokaz Delfinów    Grano: 13020 razy   

Delfinki robią skoki i ewolucje, a Ty im w tym pomagasz.

Ubieranka Taylor Swif Ubieranka Taylor Swif    Grano: 12029 razy   

Ubierz Taylor Swift - do wyboru mnóstwo strojów i dodatków.

Ubieranka Ashley Scott Ubieranka Ashley Scott    Grano: 4742 razy   

Ashley Scott zaczynała swoją karierą jako modelka, następnie zaczęła występować w wielu programach telewizyjnych, filmach i serialach. Dzis jest niekwestionowaną celebrytką i gwiazdą. Ta gra pozwoli Ci na kompletną przeróbkę:) stylu Ashley. Możesz ją ubrać, pomalować, zmienić włosy...

Ubieranka Lindsay Lohan Ubieranka Lindsay Lohan    Grano: 5849 razy   

Lindsay Lohan jest amerykańską aktorką, modelka i piosenkarką. Karierę zaczęła już jako dziewczynka, grając w reklamach i występując na okładkach kolorowych magazynów. Jako 11 latka miała debiut w filmie Disney'a. W tej grze masz możliwość stylizacji i pokazania Lindsey w zupełnie nowym świetle.

Ubieranka Lady Gaga Ubieranka Lady Gaga    Grano: 12864 razy   

Ubierz Lady Gagę w najseksowniejsze i najmodniejsze ciuszki - zobaczymy co wyjdzie:)

Puzzle Schody Puzzle Schody    Grano: 5185 razy   

Oj ciężko to widzę:)

Wodospad Wodospad    Grano: 3490 razy   

Puzzle z przepięknym obrazkiem wodospadu.

Puzzle Horror Puzzle Horror    Grano: 6708 razy   

Tylko dla odważnych! Puzzle z fotkami horrorowymi.

Puzzle Moto Cross 2 Puzzle Moto Cross 2    Grano: 6683 razy   

Puzzle ze zdjęciem wspaniałego motocykla motocrossowego w akcji.

Najtrudniejsza gra na świecie - Hardest game in the world Najtrudniejsza gra na świecie - Hardest game in the world    Grano: 16487 razy   

Czy na pewno jesteś wystarczająco dobry? Zastanów się zanim podejmiesz to wyzwanie:)))

Jeśli jesteś naprawdę mocny możesz spróbować tutaj: to jest najtrudniejsza gra na świecie.

Krótka historia Świata Krótka historia Świata    Grano: 15614 razy   

Szybka jazda przez czasy historyczne: od epok prehistorycznych do współczesnych. 36 minigier, które poruszają różne historyczne zagadki na pewno Cię wciągną. I rozśmieszą:)

Smutna małpka - Monkey GO Happy Smutna małpka - Monkey GO Happy    Grano: 34472 razy   

Jeśli kiedyś marzyliście o tym żeby mieć małą małpkę - oto ona! Teraz dowiesz się, że opieka nad nią to nie taka bajka. Spraw aby była radosna i uśmiechnięta... to nie takie proste:)

Monkey GO Happy Marathon Monkey GO Happy Marathon    Grano: 11997 razy   

30 nowych poziomów smutnej małpki, która podbija serca internautów. Śmiesznie, pomysłowo i ciekawie - rozwiązuj zagadki, układaj puzzle, strzelaj... rób wszystko, byle małpka nie płakała!!! Fajna gierka.