Kategorie gier

Najnowsze gry online

Battle Panic Battle Panic    Grano: 60131 razy   

 • Currently 4.66/10

Ocena: 4.7/10 (Ilość ocen: 186)

Zupełnie nowy typ gry strategicznej. Wszystko kontrolujesz myszką - i nie chodzi o bezsensowne klikanie:) Powiem szczerze, że po pograniu kilka minut taka konkluzja mnie dopadła: czasy się zmieniają, są nowe konsole, tablety, super komputery itd. Jednak NIC nie zastąpi czegoś takiego jak DOBRY pomysł na gierkę. Ta jest tego przykładem. Oprócz super grywalności znajdziecie tu: orki, wojska, możliwości rozwoju swoich osadek itd itd. Naprawdę rewelacja.

Burrito Bison Revenge Burrito Bison Revenge    Grano: 69202 razy   

 • Currently 4.73/10

Ocena: 4.7/10 (Ilość ocen: 169)

Druga część rewelacyjnej giereczki. Więcej możliwości, więcej gumisów, więcej możliwości upgrejdu = więcej dobrej zabawy. Kto nie grał w część pierwszą może zerknąć o tu Burrito Bizon cz. 1.

Burrito Bison - Bizon z Meksyku Burrito Bison - Bizon z Meksyku    Grano: 55392 razy   

 • Currently 4.70/10

Ocena: 4.7/10 (Ilość ocen: 169)

Bardzo oryginalna i nietypowa gra - tym bardziej fajnie się w nią klika:) O co chodzi? kierujesz bizonem, który wyskakuje z ringu (!?!) i leci skacząc po gumisiach, im więcej gumisiów spłaszczy tym więcej dostanie kaski. Gumisiów są różne rodzaje, a kolejne etapy podróży rozdzielone są bramami, które trzeba walnąć nieco mocniej. Ważna sprawa: najlepiej dobrze przycelować wystrzelając bizona - dalej i mocniej poleci. A podczas lotu, gdy braknie powera pamiętajcie o odbijaniu. No i oczywiście updgrejdy są niezmiernie ważne... dosyć, sami spróbujcie, my wracamy do bizona:D

Bio Zombie - Biologiczne zombiaki Bio Zombie - Biologiczne zombiaki    Grano: 57060 razy   

 • Currently 4.43/10

Ocena: 4.4/10 (Ilość ocen: 178)

No dobra, TO się nazywa STRZELANKA. W laboratorium coś się stało i powstaje mnóstwo zombiaków, które oczywiście trzeba ustrzelić. Ruszasz w labirynt piwnic i eliminujesz :) zagrożenie. Po drodze zbierasz broń, amunicję, kaskę i środki medyczne (niezbędne do przetrwania). Możesz też zajrzeć na zakupy i nabyć atrkacyjnego szotgana (oraz inne zabawaki), który w wielu sytuacjach okaże się baaaardzo pomocny:) GO GO GO!

Physics Blaster - Fizyczna strzelanka Physics Blaster - Fizyczna strzelanka    Grano: 55927 razy   

 • Currently 4.44/10

Ocena: 4.4/10 (Ilość ocen: 170)

Proste zasady - celuj myszką aby trafić w obiekty. Każdy zestrzelony obiekt to jeden punkt. A każdy strzał to jeden punkt mniej. Niektóre obiekty trzeba trafić 2 razy, niektóre się ruszają. Kto zrobi 200 pkt???

Classic Cup - Klasyczne wyścigi Classic Cup - Klasyczne wyścigi    Grano: 8685 razy   

 • Currently 3.49/10

Ocena: 3.5/10 (Ilość ocen: 76)

Wyścigi klasycznymi bolidami formuły 1. Trochę to inaczej niż Robert Kubica:) - ale naprawdę fajna gierka. W odróżnieniu od większości wyścigów w gierkach flash tu jest nieco fizyki: w zakrętach można robić poślizgi, drift:), konkurenci wcale nie są tacy łatwi - spoko, polecamy!

Szczęśliwe zombiaki Szczęśliwe zombiaki    Grano: 4853 razy   

 • Currently 3.92/10

Ocena: 3.9/10 (Ilość ocen: 59)

Te małe potworki będą szczęśliwe jak już złapią się za rączki... ale cała zabawa polega na tym aby wymyślić jak to zrobić, zwłaszcza, że ilość ruchów się liczy. Na początku jest łatwo ale potem...

Warcaby 3000 Warcaby 3000    Grano: 5240 razy   

 • Currently 2.92/10

Ocena: 2.9/10 (Ilość ocen: 60)

Warcaby - wspaniała i klasyczna gierka. Zamysłem gry (podobnie jak w szachach) jest oddanie zależności, które występują pomiędzy rywalami na polu bitwy. Jak podaje Wikipedia:

Warcaby – gra planszowa pokrewna szachom, zrodziła się w XII wieku. najprawdopodobniej na południu Francji lub w Hiszpanii.

Gra posiada wiele odmian, spośród których uważane za dyscyplinę sportową są jedynie warcaby polskie (stupolowe) nazywane też międzynarodowymi. W większości krajów gra odbywa się jednak przeważnie na warcabnicy posiadającej 64 pola (często zastępowanej szachownicą), z wykorzystaniem 24 pionków (po 12 dla każdego z graczy).

Miłej zabawy:)

Gibbets 3 Gibbets 3    Grano: 5088 razy   

 • Currently 4.15/10

Ocena: 4.1/10 (Ilość ocen: 61)

I jeszcze część trzecia Gibbetsów. Wciągająca gierka bez kitu. Dodatkowo jest edytor leveli - jak ktoś ma ochotę może narysować swoją własną planszę. I jak zwykle: łuk, strzała, cel, lina...

Gibbets 2 Gibbets 2    Grano: 5147 razy   

 • Currently 3.59/10

Ocena: 3.6/10 (Ilość ocen: 68)

Gibbetsów część druga. Jak zwykle fajna zabawa: uratuj wisielców za pomocą łuku i strzał - celuj w linę! Jeśli nie jesteś domorosłym Robin Hoodem może być różnie... jakby co to nie ludziki tylko zwykłe marionetki:D

Hands of War Tower Defense Hands of War Tower Defense    Grano: 5713 razy   

 • Currently 3.92/10

Ocena: 3.9/10 (Ilość ocen: 59)

Strategia / defesnówka: jesteś dowódcą, a Twoje zadanie to obrona swojego kraju przed najazdem wrogich sił. Rozstawiaj wojska, wierze obronne, czarodziejów i zarządzaj całą swoją potęgą. Fajne, wciągające, pożyteczne.

Shopping Cart Hero 3 Shopping Cart Hero 3    Grano: 8573 razy   

 • Currently 3.45/10

Ocena: 3.4/10 (Ilość ocen: 69)

Zabawa w skakanie wózkami po raz 3. Kolejna część - i bez kitu jeszcze lepsza niż poprzednie. Jak zwykle: rozpędzasz wózek, wskakujesz, odbijasz się i lecisz. Im dalej tym lepiej. A za zarobione $ kupujesz kolejne udoskonalenia wózka: koła, napęd odrzutowy itd. Nie zapomnij o trikach: ich używanie skutecznie powiela ilość zarabianych $$$. Do skoku, gotowi, start:)